Güncel Makaleler

PLC-SCADA-PLC Arasında Modbus TCP/IP Ethernet RS-485 Radyo Modemler Ve Seçenekleri

RS-485 RS-232 TCP/IP Ethernet Modbus Profibus RF Radyo Modemler

RS-485 RS-232 TCP/IP Ethernet Modbus Profibus RF Radyo Modemler, Telsiz Veri Aktarımı, Kablosuz Data Göndermek, PLC-SCADA-PLC Arasında Kablosuz Veri Aktarım ve…

Radyo modemler günümüzde her alanda kablosuz veri iletişiminde kullanılmaktadır. Endüstriyel verilerin taşınmasında daha çok rol oynayan radyo modemler, küçük verilerin taşınması için dizayn edilmişlerdir. Asıl amaçları uzak noktalara yayınlar yaparak kablo maliyetinin ortadan kaldırılmasını sağlamaktır. Seçenekleri, rs-485 rs-232 tcp/ıp ethernet modbus profibus rf radyo modemler gibi seçeneklendirilebilir.

RS-485 RS-232 TCP/IP Ethernet Modbus Profibus RF Radyo Modemler

Farklı çeşitleri olan rf radyo modemlerin en çok kullanılan endüstriyel tip modelleri, rs-485 ve tcp/ip veri protokolüne uygun çalışan modelleridir. Plc üretiminde uygun maliyetli olan modeller ile rs-485 modbus protokolünde çalışan rf radyo modemler ile birlikte kullanılmaktadır. Tabi ki, günümüzde otomasyon ihtiyacı olan şirketlerin maliyete göre çözüm arayışları, otomasyon firmalarını, plc üreticilerini ve radyo modem üreticilerini daha uygun ürünler üretmeye teşvik etmişlerdir.

PLC-SCADA-PLC Arasında Kablosuz Veri Aktarım

PLC-SCADA-PLC Arasında Kablosuz Veri Aktarım

PLC-SCADA-PLC Arasında Kablosuz Veri Aktarım

Radyo modem üreticilerinden biride DelcomRF A.Ş. dir. Şirket 12 yıllık geçmişi ile rf kablosuz veri gönderimi, kablosuz kumanda kontrol, kablosuz otomasyon konularında başarılı ürünler geliştirmiş ve sahaya sunmuşlardır.

Bu ürünlerin otomasyon uygulayıcı firmaları tarafından kolay ve rahat kullanımın yanı sıra en büyük tercihlerinden biride fiyat ve performans kalitesidir. Şirketin radyo modemlerindeki düşük fiyat ve yüksek performans, elbetteki otomasyon firmalarını memnun etmektedir. Şirketin kendi üretimi, bir çok kablousz ürünü de bulunmaktadır. İncelemenizi öneririm.

Telsiz Veri Aktarımı

Telsiz Veri Aktarımı

Telsiz Veri Aktarımı

DelcomRF PWM Modbus RF Radyo Modem adı ile satışa sunulmuş olan ürün, lisans gerektirmeden 10000 metre mesafeye kadar kablosuz haberleşme mesafesi sağlayabilmektedir. RS-485 modbus protokolünde veri iletişim girişine sahip olan ürün, RS-232 setup portundan ayarları yapılabilmektedir.
Eski sistemlerdeki rs-232 veri iletişimini de destekleyen ürün tak çalıştır olarak sunulmaktadır. İster pano içi ray tipi yada sıva üstü montaja uygun olan ürün 3 dbi 6 dbi 12 dbi ve 18 dbi omni yönsüz anten, yagi anten modelleri ile satışa sunulmuştur.

Yine en uygun fiyatlı pompa depo arası kumanda kontrol ve otomasyon sistemini görmek ve online çevrim içi satın almak için tıklayınız.

KuyuDepoKontrol.com Blog Ekibi

Yorum Bırak