Güncel Makaleler

Motor & Su Deposu Arasında Kablosuz Su Otomasyon Sistem Arızaları

Motor & Su Deposu Arasında Kablosuz Su Otomasyon Sistem Arızaları İçin Belirlenen Ücretler Neden Pahalı?

Herkese Merhaba,

Motor & Su Deposu Arasında Kablosuz Su Otomasyon Sistem Arızaları

Evet! Neden bu kadar pahalı? Bu gün bu konu hakkında konuşmak istiyoruz. Merdiven altı üreticilerin hiç bir kalite onayına sahip olmadan, başka CE raporlarından kopyalayarak, kendi mamullerini test ettirmiş gibi verdikleri yalan raporlar ile devlet kurumlarına çok ucuza sattığı ve ilk arızasında, satılan mal kadar arıza faturası kestiği görülmüştür.

Maalesef ki, eksik test odaları ile test yapamayan ama Avrupa birliği kurallarına istinaden üreticiden veya ithalatçıdan CE raporu isteyen BTK bilgi ve iletişim teknolojileri kurumuna verilen bu raporlara doğruluğu kesinlikle tartışılmalıdır!

Motor & Su Deposu Arasında Kablosuz Su Otomasyon Sistem Arızaları

Buna örnek olarak, ülkemizde üçüncü büyük şehir niteliğindeki bir belediye yetkilisinin, kuyu depo pompa arası çalışan telsizden bozma ürünler için “resim için tıklayınız”, inanılmaz tamir parası istenmesinden dolayı, yaptığı fiyat araştırmalarından belli olmaktadır. Su Deposu Kumanda, Telsizli Şamandıra, Depo Su Otomasyon, Depo Motor Telsiz Sinyalizasyon.

Pompa Motoru Su Deposu Arası Telsiz Kontrol Sistemlerinde Devletten İnanılmaz Arıza Fiyatları Talep Eden Merdiven Altı Firmalar…

2013 yılında 1000 lira üzerinde satılan ürünlerin her bir arızası için, 2015 yılında tamir parası olarak 1250 ile 1500 lira arasında istendiği de gelen bilgiler arasındadır.

Bu açıkça göstermektedir ki, BTK bilgi teknolojilerinin üzerinde ısrarla durduğu CE raporlarını test edemeyecek bir kapasitede olduğunu, devlete satılan ürünlerin pmr el telsizlerinden bozma üretilmiş, Avrupa standartlarında belirtilen frekans bandlarında olmadığını, ses için izin verilmiş frekans bandlarda, telsizlerden DTMF kod üreterek haberleştiği açıkça bellidir. Motor & Su Deposu Arasında Kablosuz Su Otomasyon Sistem Arızaları

Su Deposu Kumanda, Telsizli Şamandıra, Depo Su Otomasyon, Depo Motor Telsiz Sinyalizasyon

Telsizden bozma ürün üreten merdiven altı firmaların, testlerini standart bir el telsizinden DTMF kod göndererek yaptıkları açıkça görülmektedir. Bunların hepsi, o ürünün, gerçek bir kablosuz veri iletişim ürünü olmadığını, SES iletişimi yaparak haberleştiğini göstermektedir. Motor & Su Deposu Arasında Kablosuz Su Otomasyon Sistem Arızaları

Bu tür durumlarda ne yapılmalıdır? Radyo frekans ile çalışan kablosuz pompa depo arası haberleşme sistemlerine ihtiyacınız olduğunda, yazı içerisinde resimle örnek verilen ürünlerden gördüğünüzde, bizce arkanıza bakmadan uzaklaşın! Paranızı, zamanınızı, emeğinizi boşa harcamayın. Yasal olmayan ürünler kullanıp, suç işlemiş durumunda olmayın! Su Deposu Kumanda, Telsizli Şamandıra, Depo Su Otomasyon, Depo Motor Telsiz Sinyalizasyon.

Yasal üreticilerden yararlanmaya çalışın, örnek olarak DelcomRF gibi… Şirket linkine buradan bağlanabilirsiniz.

KuyuDepoKontrol Blog Ekibi
Saygılarımızla…

Su Deposu Kumanda, Telsizli Şamandıra, Depo Su Otomasyon, Depo Motor Telsiz Sinyalizasyon. Kablosuz link cihazı. Antenli su kontrol. Kumandalı motor kontrol. Motor depo arası sinyalizasyon. Sinyalli depo kontrol. Telsizli kuyu depo. Otomatik su deposu kontrol. Kuyu depo kontrol sistemi, telsiz pompa kontrol sistemi, pompa depo arası otomasyon sistemleri, gsm kontrol, kablosuz kuyu depo kontrol, kablosuz kuyu kontrol sistemi, kuyu kontrol sistemi, kablosuz depo pompa otomasyon sistemi, depo verici sistemi, pompa alıcı sistemi, uydu ile depo kontrol sistemi, kuyu depo sinyalizasyon sistemi, su otomasyon sistemi, telsizli çalışan pompa kumanda sistemi, telsizli depo otomasyonu, telsiz pompa kumanda, rf kablosuz telsiz sinyalli otomatik depo dolum, kumanda sistemi, rf su seviyesi kontrol. Kablosuz Link Cihazı,Antenli Su Kontrol,Telsizli Kuyu Depo,Motor Kumanda.

Yorum Bırak