Güncel Makaleler

Manyetik Motorlar, Manyetik Dinamo, Bedava Elektrik

Ve Bir Gerçek, Manyetik Motorlar, Manyetik Dinamo, Neodyum Mıknatıslı Motorlar, Bedava Elektrik

Manyetik Motorlar, Manyetik Dinamo, Neodyum Mıknatıslı Motorlar, Bedava Elektrik

Herkese Merhaba,

İşte muhteşem bir konu daha, manyetik motorlar! Bu enerji sorunu, ülkenin başına dert oldu derken, Muammer Yıldız adlı bir Türk, gururla söylüyorum. Kimin haberi var? Bir Türk, bu işi çözdü! Neodyum mıknatıslar aracılığı ile üretmiş olduğu manyetik motorun tanıtımını yaparken izleyebileceğiniz bir videosu var. Maalesef ki yine yurt dışındaki bilim adamları kendisine ilgi göstermişler, yol açmışlar ve kendisine değer vermişler. Ne acı.. Bu cümlelere çok alıştınız biliyorum. Fakat, bu cümlelere alışkanlık gösterdiğimiz sürece, göz göre göre bilgide soyulmaya devam edeceğiz.

Manyetik Motorlar, Manyetik Dinamo, Neodyum Mıknatıslı Motorlar, Bedava Elektrik

İzmir’li emekli emniyet amiridir Muammer Yıldız. Polis akademisinde öğrenciyken başlattığı bu çalışmayı, 4 sene uğraş sonunda bitirir. Mesleğe başladığı için pratik uygulamaya geçiremez. 20 yıl sonra emekli olur. Emeklilik ikramiyesini alıp, çalışmalarına tekrar kaldığı yerden devam eder. 2 yıl daha uğraş sonunda, manyetik monopol cihazını tamamlar. Bu motor sonsuz bir döngü içerisinde kendi kendine elektrik üretebilen verimli bir icad olmuştur.

Asıl konu şudur, neodyum mıknatıslar da bulunan manyetik enerji, itme çekme kuvveti ile kinetik enerjiye dönmesidir. Bunu mekanik olarak uygulayan kişi de bu işi başaran olmuştur. Bu yüzden bu değerli adamı, tebrik ediyorum. Kendisine ve yolunda başarılarının devamını diliyorum. Ardından muhteşem Türk denerek anılmasını diliyorum…

Paylaşımlarımızı, buradan takip edebilirsiniz. Saygılarımla… 

Yorum Bırak