Güncel Makaleler

5000 Metre Haberleşme Mesafesi Ve 2 Kanalı Var. Fiyatı 590 Lira! Yani Bedava! İnceleyin!

Depomatik

Depomatik, Kablosuz Pompa Depo Kontrol, Telsiz Depo Sinyalizasyon, Şamandıra Kontrol, Depo Pompa Kumanda, Radyo Frekans Depo Otomasyon Sistemi ve…

Depomatik

Kablosuz Pompa Depo Kontrol sistemlerinden söz etmek istiyorum. Kablosuz kontrol sistemleri konusunda, yasalara uygun olarak üretim yapan firma sayısı nerede ise bir iki var yada yok denecek kadar azdır.

Telsiz Depo Sinyalizasyon

Depomatik

Telsiz Depo Sinyalizasyon

Çünkü, üzülerek belirtiyorum ki, üreticilerimizin bir çoğu, devletin izin verdiği Telsiz ve KET yönetmeliğine serbest frekans bantları içinde üretim yapamıyor, başka amaçlar ile geliştirilmiş olan telsiz gibi ürünlere müdahale ederek, çalışma amacını değiştiriyorlar. Bu yasal olmayan girişim; Akut Arama Kurtarma ekibinin frekans kanalına, PMR Telsiz Frekansı girerek de, fabrikalar, işletmeler, madenler,  taş ocakları gibi bir çok yerde işçilerin kullandıkları telsizlerin iletişimine engel olarak, İnsan Güvenliğini Riske Atıyor.

Kablosuz Pompa Depo Kontrol

Kablosuz Pompa Depo Kontrol

Kablosuz Pompa Depo Kontrol

Telsiz ve KET yönetmeliğine uygun olarak üretilmesi gereken bu cihazları; bir çok firma telsizden bozarak, KET yönetmeliğine aykırı olarak üretimini yapıyor, araştırdım bizzat. Bu konuda üretim yapan, ülkemizin önde gelen firmalarından bir tanesi olan RFSAN A.Ş. firması Bilgi ve İletişim Teknolojileri Kurumu onaylı faydalı model belgesi olan aynı zaman yerli malı belgesine sahip ilk firma olma özelliliğini de taşıyor.

Şamandıra Kontrol

Şamandıra Kontrol

Şamandıra Kontrol

Gerekli kalite belgelerine sahip, CE Deklarasyonu bulunan firma, belirledikleri yüksek standartların altına düşmüyor. Sizlere bu firmanın üretmiş olduğu Depomatik Kuyu Depo Kontrol sistemlerini özelliklerini aktarıyorum.

Radyo Frekans Depo Otomasyon Sistemi

Radyo Frekans Depo Otomasyon Sistemi

Radyo Frekans Depo Otomasyon Sistemi

5 Km. 5000 Metreye Kadar Kablosuz Çalışabilen, Radyo Frekanslı Kuyu Depo Kontrol veya  Terfi Arası Kablosuz Kontrol ve Otomasyon Sistemleri ile profesyonel bir sisteme geçiş yaparak, Kablosuz Kuyu Depo Kontrol sisteminizi yıllarca sorunsuz kullanabilirsiniz.

Depo Pompa Kumanda

Depo Pompa Kumanda

Depo Pompa Kumanda

  • Depo tarafında enerji olmayan uygulamalar için Depomatik A modeli ile çok düşük enerji tüketimi sağlayarak, 12V/7A tek bir akü ile 2 yıla kadar kesintisiz Kablosuz Depo Kontrol Otomasyon hizmeti veriyor. Başka Enerji İhtiyacı Yada Güneş Enerji Paneli İhtiyacı Kesinlikle Yok. Ürünü ve raporlarını gözlerimle gördüm.
  • Dış ünite montajına uygun, IP65 koruma sınıfında yağmur suyu geçirmiyor.
  • Otomatik Pompa Otomasyonu sağlıyor.
  • Depo Verici Sistemi, 2 şamandıra yada sıvı seviye rölesi girişine haiz. İki Seviyeli Su/Sıvı Depo Kontrolü sağlayabiliyor.
  • Pompa Alıcı Sistemi, 2 role çıkışına sahiptir. İki Ayrı Pompa Motorunu Kontrol edebilirsiniz.
  • Kablosuz haberleşen, Telsiz Depo Kontrol Sistemi üzerinde sinyal seviyesi, kayıt durumu, frekans kanalı, akü durumu gibi bilgileri dijit ekranda gösteriyor. “Bu cihaz elbette telsizden bozma değil, halk alışmış, telsiz mi “kablosuz mu” çalışıyor bu demeye, ifadede bu yüzden telsiz kelimesi geçiyor.
  • Su Deposu Otomasyon Sistemi üzerinde pompa çalışıyor, duruyor, depo boş yada dolu bilgilerini led ve dijit ekran üzerinde gösterebiliyor
  • Kablosuz Depo Sinyalizasyon Sistemi, akıllı sayaçlar için ucuz elektrik tarifesinde depo dolumu sağlayabiliyor.

Ürün üretici firmanın ana sitesine gitmek için Tıklayınız!

KuyuDepoKontrol Blog Ekibi

Depo pompa rf link cihazı, kablosuz pompa depo kontrol, kuyu depo, kuyu depo kontrol, kuyu kontrol, pompa motoru kumandası, uzak mesafeli pompa kumandası, serbest frekans bantları, akut arama kurtarma, telsiz yönetmeliği, ket yönetmeliği, kablosuz depo kontrol otomasyon, pompa otomasyonu, depo verici sistemi, iki seviyeli su/sıvı depo kontrolü, pompa alıcı sistemi, iki ayrı pompa motorunu kontrol, telsiz depo kontrol sistemi, su deposu otomasyon sistemi, kablosuz depo sinyalizasyon, rfsan, btk, bilgi ve iletişim teknolojileri kurumu, radyo frekanslı kuyu depo kontrol, kablosuz kuyu depo kontrol, depomatik a, depomatik, kablosuz pompa depo kontrol, telsiz depo sinyalizasyon, şamandıra kontrol, depo pompa kumanda, radyo frekans depo otomasyon sistemi, depo pompa kumanda

Yorum Bırak